گیرنده دیجیتال مای جیکا مخصوص سیستم عامل اندروید

بسیاری از ما مایل هستیم موبایل یا تبلت خود را به یک تلویزیون تبدیل نموده و برنامه های مورد علاقمان را از این طریق تماشا کنیم. گیرنده دیجیتال موبایل اندروید PadTV PT115 Mygica در ابعاد بسیار کوچک طراحی شده است و به راحتی در هر زمان و مکان قابل حمل و استفاده میباشد.


گیرنده-دیجیتال

این گیرنده دیجیتال موبایل قدرت گیرندگی بسیار بالایی دارد و با آنتن دستبندی که همراه با آن عرضه میشود قادر به دریافت بهتر امواج میباشد. این محصول بدون هیچ نیازی به اینترنت یا سیمکارت قادر به پخش شبکه های تلویزیونی بر روی تبلت و موبایلهای اندرویدی با کیفیت HD میباشد.گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت

برای کار با دستگاه قابلیت پشتیبانی از OTG برای تبلت و موبایلتان ضروری است. با کمک این گیرنده دیجیتال موبایل اندروید میتوانید هم زمان با تماشای شبکه های مورد علاقتان آنها را ضبط کنید. حداقل نسخه سیستم عامل اندروید برای کار با دستگاه  4.1 به بالا است.


گیرینده-دیجیتال-اندروید

برای کار با این گیرنده دیجیتال، تبلت یا موبایل اندرویدیتان میبایست دارای حافظه رم حداقل 512 مگابایت به بالا، رزولوشن صفحه نمایش حداقل 800*480  و فضای خالی 20 مگابایت به بالا باشد تا بهترین نتیجه و کیفیت را با این گیرنده دیجیتال دریافت کنید. این گیرنده دیجیتال با فرکانس دریافتی DVB-T  به طور کامل سازگار میباشد.


گیرینده-دیجیتال-اندروید

با دریافت نرم افزار PadTV از گوگل پلی میتوانید این محصول را بر روی موبایل راه اندازی کنید. از دیگر قابلیتهای این گیرنده دیجیتال میتوان به پشتیبانی از سیستم فهرست راهنمای برنامه ها(EPG)،مجهز به سیستم Time Shifting (نگه داشتن برنامه زنده) و دریافت خودکار کانال اشاره کرد.


گیرینده-دیجیتال-اندروید