کتری برقی با ظرفیت و کیفیت بالا

کتری برقی طرح تفال یک محصول بسیار خوب و به صرفه میباشد که با آن میتوانید انواع نوشیدنی های داغ دلخواهتان را تهیه نمایید. این کتری برقی ساخت کشور چین است و قادر به جوش آوردن آب طی مدت زمان بسیار کوتاهی میباشد.


کتری-برقی-تفال

این کتری برقی کوچک به راحتی قابل حمل می باشد. ظرفیت این محصول 2.2 لیتر است و برای تهیه ی چایی، دمنوش و ... برای دوستان و مهمانهایتان مناسب میباشد. از محصول از جنس پلاستیک است و بدنه ی داخلی آن از جنس استیل میباشد.کتری-برقی-مسافرتی


بدنه ی بیرونی این کتری بسیار مقاوم به حرارت است و دارای رنگ بندی های متنوعی میباشد. بر روی دستگیره ی این کتری برقی یک دکمه ی فشاری جهت باز و بسته کردن درب کتری وجود دارد. همچنین درب کتری به صورت متصل طراحی گردیده است. این دستگاه دارای سیستم خاموشی خودکار میباشد که کتری را پس از به جوش آمدن آب خاموش میکند.


کتری-برقی-کوچک

این محصول پایه دار بوده و به صورت 360 درجه ای قابل چرخش است. این ویژگی برای افراد چپ دست و راست دست مناسب میباشد و میتوانند بدون مشکل از کتری استفاده نمایند. کتری برقی تفال کم مصرف است و توان آن 1800 وات میباشد.


کتری-برقی-سفری

از دیگر مشخصات این کتری برقی با کیفیت میتوان به طراحی زیبا و شکیل، وجود خط شاخص برای حداقل و حداکثر میزان آب مجاز و وجود صافی دهانه کتری اشاره کرد. طول سیم این دستگاه 53 سانتی متر است و به پایه ی کتری وصل میشود. ولتاژ این محصول 240-220 میباشد. ابعاد این محصول 23.5*14.5 سانتی متر است.


کتری-برقی-کوچک