هدست بادیگاردی سیم دار با کیفیت

یکی از بهترین هندزفری های جبرا مدل JABRA WAVE BLUETOOTH HEADSET  میباشد. این محصول طراحی ارگونومیکی دارد و به راحتی پشت گوش کاربر قرار میگیرد.  این هندزفری بلوتوثی برای افرادی که روزانه با هدست سروکار دارند فوق العاده و مناسب میباشد.


هندزفری-بادیگاردی

این محصول دارای سیستم کاهش نویز بوده و صدا را با کیفیت بالا و عالی پخش می نماید. این دستگاه مجهز به بلوتوث نسخه 3 میباشد. هندزفری wave به صورت همزمان قادر به اتصال به دو دستگاه میباشد. این محصول با سیستم عاملهای اندروید و ios سازگاری کامل دارد.هندزفری-بادیگاردی-موبایل

طراحی این هدست ارگونومیکی است و برای محیط های باد خیز مناسب میباشد زیرا طراحی این محصول به صورت سه لایه است و به این ترتیب از ورود نویز و باد به داخل هندزفری جلوگیری میشود. از دیگر قابلیتهای  این محصول میتوان به هشدار صوتی برای باتری کم و اتصال بلوتوثی، قابلیت کنترل صدا و موزیک و شاخص ال ای دی برای وضعیت باتری و وضعیت اتصال اشاره کرد.


هدست-بلوتوثی

از محصولات مشابه این هندزفری میتوان به هندزفری بادیگاردی فشن OKU-05  اشاره کرد. این هندزفری بادیگاردی اصل همانند هندزفری جبرا پشت گوش قرار میگیرد و به صورت تک گوش میباشد.


هندزفری-بادیگاردی-اصلی

قسمت بالایی این محصول شفاف رنگ بوده و از راه دور قابل تشخیص نیست. این هندزفری سیم دار است و با تمامی دستگاه های دارای پورت 3.5 میلی متری سازگار میباشد. طول سیم این هدست 110 سانتی متر است و دارای میکروفون داخلی میباشد. وزن این محصول 13 گرم است.


هندزفری-بادیگاردی-اصلی