نحوه شستن نوزاد در روشویی

آی شما به تازگی صاحب فرزند شده اید یا قصد دارید در آینده نزدیک فرزند دار شوید؟ آیا شما می دانید یکی از مهمترین موارد بعد از تولید نوزاد، رعایت بهداشت وی می باشد و استحمام نوزاد از اهیمت زیادی برخوردار می باشد و نحوه صحیح شستن نوزاد یکی از مهمترین مواردی می باشد که باید به آن توجه کنید.

 اولین نکته ای که در رابطه با حمام نوزاد باید به آن توجه داشت، حفظ امنیت و سالم نگه داشتن نوزاد در حین حمام می باشد که به همین دلیل شما باید بهترین راه را انتخاب کنید. یکی از بهترین روش شستن نوزاد، شتن نوزاد در روشویی یا سینک ظرفشویی  می باشد.

 با ما همراه باشید با آموزش نحوه شستن نوزاد در روشویی، به این منظور شما باید پیش از انجام هر کاری وسایل مورد نیاز برای استحمام کودک را فراهم نموده و در دسترس خود قرار دهید تا در حین استحمام کودک خود دچار سردرگمی نشوید.

 اما قبل از هرکاری باید محیط روشویی را برای کودک خود امن کنید، به این منظور می توانید از یک تکه حوله یا پد محافظ حمام نوزاد طرح گل در داخل روشویی استفاده کنید، بنابراین در این حالت امکان آسیب رسیدن به کودک شما در حین استحمام به کمترین میزان ممکن خواهد رسید.

 بعد از این مرحله شما باید دمای آب را متعادل و مناسب برای نوزاد خود کنید، آب نباید بیش از حد گرم یا سرد باشد و دمای ایده آلی داشته باشد. حال لباس های کودک خود را در آورده و اگر از گل مخصوص استحمام نوزاد استفاده می کنید با خیال راحت کودک خود را بر روی آن قرار داده و شروع به شتن او بکنید.

 


یکی از مزیت های استفاده از گل مخصوص استحمام ، راحتی نوزاد در حیت استحمام می باشد و اینکه مادر با تسلط بیشتری می تواند نوزاد خود را نظافت کند و در نهایت گل را آبکشی نموده و در داخل لباسشویی قرار داده و خشک کنید.
توجه داشته باشید که مراحل شستن را از سر به سمت پایین تنه انجام دهید و بعد از آبکشی نوزاد بلافاصله بدن وی را با یک حوله نرم خشک نموده و با روغن به خوبی پوشش دهید و در نهایت کودک را لباس بپوشانید.

 برای مشاهده و خرید اینترنی وان حمام نوزاد زیر شش ماه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت: 159000 تومان

با مشاهده ویدئو زیر با این محصول بیشتر آشنا شوید