مزایای استفاده از لامپ سولار خورشیدی

امروزه استفاده از منابع انرژی های تجدید پذیر مورد استقبال روزافزون قرار گرفته است و بسیاری از افراد مایل به استفاده از محصولاتی که طرفدار محیط زیست هستند می باشند. لامپ خورشیدی دیواری مدل SOLAR MOTION SENSOR 20 LED LIGHT با لامپهای متداول متفاوت می باشد که علت عمده ی آن استفاده ی این محصول از انرژی خورشیدی است.


لامپ-خورشیدی-دیواری

چراغ خورشیدی دیواری سولار موشن دارای مزایای بی شماری است که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد. این لامپ برای نصب و استفاده در محوطه های بزرگ مانند باغ،باغچه، محوطه ی استخرهای روباز و ... مناسب است و موجب ایجاد جلوه های زیبایی در این گونه محوطه ها میشود.لامپ-خورشیدی-سنسوردار

این محصول روزها توسط انرژی خورشیدی شارژ میشود. این کار با پنل خورشیدی این چراغ انجام میشود. چراغ سولار روزانه به 6 تا 8 ساعت زمان برای شارژ شدن نیاز دارد و پس از هر بار شارژ قادر به فعالیت به مدت 9 ساعت یا بیشتر میباشد.


چراغ-خورشیدی-سنسوردار


سنسور نوری این چراغ موجب خاموش شدن لامپ هنگام روشن شدن هوا و روشن شدنش با تاریک شدن هوا میگردد. این لامپ سولار دارای سنسور حرکتی نیز میباشد که بسیار دقیق و حساس بوده و حرکت افراد و اشیا را در برد 3 متری خود تشخیص میدهد.


لامپ-خورشیدی


باطری این چراغ دیواری باغی خورشیدی لیتیومی است و ظرفیت آن 800 میلی آمپر میباشد. از دیگر مشخصات این محصول مقرون به صرفه میتوان به ضدآب بودن لامپ، دکمه خاموش/روشن و عدم استفاده از برق اشاره کرد. این محصول با یک پیچ مخصوص بر روی دیوار قابل نصب میباشد.

 

لامپ-خورشیدی-باغچه