طریقه نصب درب توری مجیک مش

نصب درب های توری بسیار آسان بوده و مراحل خاصی ندارد کافیست چسب های پارچه ای قرار داده شده در پکیج ارسالی را دور تا دور قالب درب و توری به صورت روبرو بچسبانید. دقت داشته باشید دقیقا هر دو طرف درب باید به موازات یکدیگر باشند جوری که پس از بسته شدن آهنرباها دو به دو مقابل هم باشند در غیر این صورت مگنت ها به درستی کار نخواهند کرد. 

درب توری  مگنتیک ایرانی یک درب از جنس توری است که با هدف جلوگیری از ورود انواع حشرات موذی مانند مگس،پشه و سوسک به داخل منزل و محل کار طراحی شده است. این درب توری یا توری پنجره آهنربایی دارای ارتفاع 210 سانتی متر و عرض های متفاوت 80,90,100,120  سانتی متر است که بنابر انتخاب شما سایز مورد نظر شما ارسال خواهد گردید.(دقت داشته باشید که یکی از این سایز ها بنا بر انتخاب شما ارسال خواهد گردید، در هنگام ثبت سفارش در قسمت پیغام سایز مورد نظر خود را یادداشت نمایید.)

این پرده با کیفیت ساخت ایران بوده و برای استفاده در خانه های ایرانی طراحی شده است.این درب توری به گونه ای طراحی شده است که به راحتی باز می شود و رفت و آمد را آسان نموده است همچنین بلافاصله پس از عبور توسط 18 آهنربای قوی سریعا بسته می گردد. در واقع درب توری مگنتیک امکان ورود و خروج هوا به داخل منزل و محل کار را فراهم کرده است و در عین حال از ورود انواع حشرات جلوگیری می کند. طریقه نصب درب توری مجیک مش و توری ساز مگنتیک بسیار آسان است.

طریق نصب درب توری مگنتیک مجیک مش MAGIC MESH یک درب از جنس توری است که با هدف جلوگیری از ورود انواع حشرات موزی مانند مگس،پشه و سوسک به داخل منزل و محل کار طراحی شده است. این درب توری و یا توری پنجره آهنربایی دارای ارتفاع 180 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر است و بر روی انواع چهارچوب قابل نصب است.